Otsi:

Kui Sa oled mugavust armastav inimene, kes ei viitsi kodus toiduvalmistamisega jännata või kui Su tööpäevad on nii pingelised, et lõunasöök tihtipeale hoopis saamata jääb, siis on Toit.ee täpselt Sinu jaoks. Kui soovid tihedast töögraafikust hoolimata iga päev korralikult süüa saada, jäta toiduvalmistamise töö professionaalide hooleks ning tegele ise ainult meeldivama osaga - söömisega. Toit.ee on kindlasti parim uudis, mida Sa aastaid kuulnud oled.

Toit.ee on revolutsiooniline, klientide poolt ülesehitatud süsteem, kus saad tellida roogasid ükskõik millisest meie ketiga liitunud restoranist/baarist/kohvikust, kasutades tellimiseks meie veebilehekülge või telefoni (6557025). Toidud toimetab Sinu juurde meie kuller, kes kasutab transportimiseks termoskohvrit, et säiliks toitude õige temperatuur ja väljanägemine. Toidud on valmistaja-restorani poolt pakendatud käepärastesse ja mugavatesse toidukarpidesse.

Toit.ee'i kaudu tellimine on lihtne ja kiire ning toitude eest ei tule maksta sentigi rohkem kui restorani menüü ette näeb. Lisandub ainult sümboolne kohaletoomise tasu, mis katab meie bensiini- ja autokulud.

Toit.ee'i süsteem võimaldab sorteerida restorane nii nimetuse, rahvusköögi kui hinnaklassi järgi, meelepärast rooga võid otsida ka toidu liigi järgi (näiteks: kala ja mereannid; taimetoidud jne). Lisaks võid lugeda eri maade rahvusköökide kirjeldusi ja huvitavaid retsepte, saad hinnata restorane viiepallisüsteemis ja lisada oma kommentaare nii restoranide kui ka meie teenuse kohta.

Kui Sul on meile küsimusi või ettepanekuid, maili need otsekohe aadressil info@toit.ee. Sinu arvamus on väga oluline! Näiteks, kui Sinu lemmik-söögikohta ei ole meie nimekirjas, siis teata meile tema nimi ja aadress ning me võtame temaga ühendust.

Lähemalt kohaletoomise tasu arvestamisest:

  • Kohaletoimetamistasu Tallinna piires 5 EUR
  • Kui tellid korraga mitmest restoranist või restoranist ja kauplusest, lisandub iga restorani/kaupluse pealt 2.50 EUR
  • Kui tellid toidu väljapoole Tallinna, lisandub linnapiirist alates iga kilomeetri eest 0.40 EUR